ŞİRKETÇE

HAKKIMIZDA

Şirketimiz ülkemizde hızlı bir şekilde gelişen ve değişen turizm sektörüne profesyonel bir yön vermek için 2010 yılında faaliyete girmiştir. Bu değişmeleri en iyi şekilde ülkemizin ve işletmelerinin lehine sonuçlandırmak için kendi alanlarında uzman ve bu sektörde kendi firma ve şirket adlarıyla halen hizmet veren kadrolarını bir araya getirerek , ekip mentalitesiyle türkiyenin en büyük ve en nitelikli turizm danışmanlık kuruluşu olmanın gururuyla hizmetlerimizi yenileyerek ,geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünya turizmindeki gelişmelerden ; ülkemizin turizm sektörünün en iyi şekilde yararlanmasını, yeniliklerden haberdar edilmesini, global turizmle işletmelerin eş zamanlı senkronizesini sağlayarak; daha çok müşteri potensiyeline ulaşılması, işletmelerin finansal başarılarını yükseltilmesi, uluslararası kalitiye ulaşmalarını sağlayarak ve sorunlara %100 çözüm olanakları sunmaktayız. Bu misyonda sektördeki her kurum, işletme ve işletmecinin bir önceki günden daha fazlasına ulaşması için çözüm ortaklığı ve danışmanlık hizmetlerimizi güncelliğini koruyarak devam edeceğiz…

EŞ ZAMANLI DESTEK

Zaman olgusunun çok değerli olduğu günümüzde, ekibimizle istisnasız her gün ve her an hizmetlerimizle sizlerle beraberiz. Gerekli irtibat bilgilerine İleştişim & S.S.S bölümümüzden ulaşabilirsiniz.